Obavijest studentima druge godine

Obavještavaju se studenti druge godine prijediplomskog studija da će seminarske grupe iz predmeta Europska i svjetska povijest u 19. stoljeću i Europske regije i hrvatska povijest 19. stoljeća biti raspoređivane prema podjednakom broju polaznika na svim seminarskim grupama iz oba predmeta. Studenti koji žele polaziti seminar iz predmeta Europska i svjetska povijest u 19. stoljeću mogu se upisati na jednu od dvije seminarske grupe na Omegi (lozinka: svjetska19), dok će ostali studenti polaziti seminar iz predmeta Europske regije i hrvatska povijest 19. stoljeća. Molimo studente da pripadajuće kombinacije u ISVU upišu nakon što se prethodno raspodijele u grupe i da obavezno dođu na prvi termin seminara.